top of page

Акція "Посади квітку"

У дитячому садку проведено щорічну акцію "Посади квітку". До неї долучилися батьки та вихованці всіх груп. Батьки прийняли активну участь у зборі різноманітних квітів: весняних, літніх, осінніх, поділилися улюбленцями із своїх садів. Вихователі разом з дітками висадили рослини на клумбах ігрових майданчиків, оздобили альпійську гірку, створили новий Арт - дизайн квіткових клумб в садочку, які милують око малечі під час хвилинок - милування та пізнання рослинного світу Екологічної стежини садочку.

 
 
 

Останні пости

Дивитися всі
Засідання круглого столу для батьків вихованців з теми: Безбар’єрність як принцип рівних можливостей для кожного

17.06.2026 року Проведено засідання круглого столу для батьків вихованців з теми: Безбар’єрність як принцип рівних можливостей для кожного Мета заходу: · Підвищити обізнаність щодо фізичної, інформа

 
 
 
«Життя без перешкод».

10.06.2026 Проведено заняття з вихованцями старших і середніх груп з теми: «Життя без перешкод». Познайомили дітей з поняттям «доступність», «інклюзія» та «універсальний дизайн». Розвивали навички е

 
 
 

Коментарі


© 2020 КЗДО №22

Сайт создан на Wix.com

bottom of page